0

Keresés:

Korlátozott nyitvatartás

Korlátozott nyitvatartás

Üzleti partnereink, vásárlóink és munkatársaink biztonsága is kiemelten fontos számunkra,

így megváltoztattuk raktárunk nyitva tartását.

Szeptember 21-től a nagy raktárunk csak kedden és csütörtökön lesz nyitva, 7-15 óra között.
Webáruházainkban és könyvesboltunkban zavartalan kiszolgálással, a vonatkozó egészségügyi szabályok maximális betartásával és nagy szeretettel várunk továbbra is mindenkit.
  • The Eyes of Darkness

    THE EYES OF DARKNESS

    KOONTZ,DEAN
    Kiadó: HODDER & STOUGHTON LTD.
    A search for a missing son... and a toxic mystery that threatens the globe.The Eyes of Darkness is a gripping thriller of a mother's search for her son that unlocks deadly secrets, from bestselling author Dean Koontz. Perfect for fans of Stephen King and
    Tovább
    ISBN: 9781472240293
    nyelv(ek): angol
    Raktárkészlet: 1-10 pld
    Rendelhető

    Bolti ár:

    3 810 Ft

    3 238 Ft(15%)